امام علی علیه السلام میفرمایند: با علما معاشرت کن تا علمت زیاد، ادبت نیکو، و جانت پاک شود. غررالاحکم و دررالکلم
جمعه ١٥ آذر ١٣٩٨
مقالات

مرگ، تقدیری که خواهد آمد!
مرگ ما را با دنیایی نو روبه‌رو می‌کند که تمام عواملش شگفت‌انگیز است. با نمایان شدن عالم غیب، معیارها و بینش‌های دیگر اساس ارزش‌ها و ارزیابی‌ها می‌شود. مرگ، حقیقت ناشناخته و یا کم‌شناخته‌ای نیست؛ موضوعی است که بعد از دو مقوله «خدا» و «دین»، آشناترین مفهوم زندگی و حیات بشری است و انسان از روزی که پای بر قلمرو حیات نهاده، با این پدیده آشنایی عینی و ملموس داشته است.
 ادامه خبر >>

جادوگرانی که جانشین خدا می شوند!
امروزه در کشور ما دستِ کم 50 جریان فعال در حوزه معنویت و عرفان وجود دارد که نود در صد آن‏ها وارداتی‏اند. یکی از شاخص‏های مشترک این گروه‏ها، وجود تناقض در اندیشه یا مرام این گروه‏‏هاست.
 ادامه خبر >>

قرآن از دیدگاه مشاهیر
قرآن مردم را به صدقه و احسان و عفّت و بزرگواری و اعتدال و میانه روی تشویق نموده و آنها را به اهمیت وفای به عهد و پیمان خوانده و به دوستی با همسایگان و پیوست با خویشاوندان و دادن حقوق مستحقان و مراعات حال بیوه زنان و درماندگان و اهتمام در امر یتیمان و بی پدران دستور داده است.
 ادامه خبر >>
کمال گرایی از نوع مثبت!
اخبار > امروز همزمان با فراخوان جنبش تمرد هزاران بحرینی در ۶۰ نقطه از این کشور تظاهرات برگزار کردند.
 تظاهرات «طوفان تمرد» در ۶۰ نقطه بحرین+تصویر

امروز همزمان با فراخوان جنبش تمرد هزاران بحرینی در ۶۰ نقطه از این کشور تظاهرات برگزار کردند.
 


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری جمعیت الوفاق، هزاران بحرینی در پی‌ فراخوان جنبش تمرد در این کشور برای تظاهرات همزمان با سالگرد استقلال این کشور در ۶۰ نقطه این کشور تظاهرات برگزار کردند.


تظاهرات‌ها از ساعات ابتدایی صبح آغاز شد و معترضان درحالی که تصاویر شهدای انقلاب را در دست داشتند به خیابان‌ها آمدند.


نیروهای امنیتی که از چند روز قبل تدابیر امنیتی گسترده‌ای را به اجرا درآورده بودند با تفنگ ساچمه‌ای و گاز اشک آور به معترضان حمله کردند. 

امروز شهر منامه و مناطقی چون البلاد القدیم، جدحفص، کرزکان، دمستان، الدراز،کرباباد، سلماباد، النویدرات، شهرکان و المعامیر از اصلی ترین مراکز تجمع مخالفان رژیم بحرین بود.


تظاهرات کنندگان در این تجمعات با تاکید بر حق ملت برای رسیدن به دموکراسی و تشکیل دولتی عادل، خواستار پایان حکومت دیکتاتوری در این کشور شدند.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
اطلاعیه